Nauja Robatech SX Longlife klijų galvutė

2017-08-16

Nauja ilgaamžė klijų galvutė SX LongLife

SX LongLife

SX LongLife - naujos kartos klijų užnešimo galvutė, skirta termoplastinių klijų užnešimui taškais ir linijomis. Maži matmenys ir tikslus dozavimas leidžia lankščiai integruoti įvairiose linijose.

Ilgaamžiška, patikima ir tikslu

Dvigubo veikimo , elektro-pneumatinė klijų galvutė užtikrina precizišką ir pastovų klijų užnešimą. Be to, su specialiai sukurtu purškimo element ir tvirtu salenoidiniu vožtuvu yra ypač patvari ir pasiekia iki 200 milijonų ciklų resursą. Kaitinimo dalyje integruotas filtras apsaugo purkštukų antgalius nuo užkimšimo ir sugadinimo, taip pat antgalių apsauga sumažina temperatūros praradimus. Rezultate gaunamas švaresnis klijų purškimo nutraukimas ir sumažinami darbo pertraukimai.

Modulinė struktūra ir pakeičiamumas

Dėl modulinės struktūros, SX LongLife gali būti naudojamas skirtingose konstrukcijose su pasirinktais purškimo elementais ir purkštukų antgaliais. Tai leidžia preciziškai derinti klijų galvutę pagal kliento poreikius. Diamond serijos klijų galvutės yra tarpusavyje suderinamos su daugeliu Robatech sistemų. Tai ženkliai supaprastina integravimą į jau egzistuojančią sistemą ir mažina atsarginių dalių kaštus.

grįžti