Kontaktai

UAB „TECALEMIT“
Dariaus ir Girėno 177
LT-02189 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2106210
Faks.: +370 5 2700227
el.paštas  info@tecalemit.lt

NORDEA Bank AB
Banko kodas 21400
A./s LT 292140030001479539

Įmonės kodas 111664929
PVM mokėtojo kodas LT 116649219

Įregistruota Valstybinėje įmonėje Registrų centras.
Registravimo pažymėjimo Nr. 096071.
Kontaktai

 

Vardas Pareigos El.paštas Tel.
Gintarė Pajarskaitė Vyr. buhalterė

buhalterija@tecalemit.lt

+370 5 2106210

PRAMONINĖ ĮRANGA

Sklendės ir siurbliai
Česlovas Bukauskas Skyriaus vadovas ceslovas@tecalemit.lt
+370 655 51150

Ventiliacijos įranga
Mantas Stakėnas Projektų vadovas

mantas.s@tecalemit.lt

+370 656 36319

Metalo pjovimo įrankiai, eksploatacinės medžiagos
Vidas Kazlas Projektų vadovas vidas.k@tecalemit.lt

+370 656 38696

Klijavimo technologijos
Egidijus Šeškas Projektų vadovas egidijus.s@tecalemit.lt

+370 685 11442



AUTOSERVISŲ ĮRANGA

Pardavimas

Mindaugas Gumbis

Gediminas Čypas

Projektų vadovas

Projektų vadovas

mindaugas.g@tecalemit.lt

gediminas.c@tecalemit.lt

+370 655 02310

+370 656 30421

Raimondas Valatkevičius Produktų vadybininkas raimondas.v@tecalemit.lt +370 652 79062

Servisas
Petras Kumeliauskas Serviso vadybininkas

petras.k@tecalemit.lt

servisas@tecalemit.lt

+370 655 80133
Valentinas Bareika Serviso vadybininkas

servisas@tecalemit.lt

+370 655 57793